Operator maszyn CNC
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Polska Sp. zo.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka i kontrola produktów według rysunku technicznego
  • dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn CNC
  • dokonywanie przeglądów dziennych maszyn

WYMAGANIA:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (6:00-18:00/18:00-6:00)
  • znajomości języka programowania Okumy i Mazak (Mazatrol) - mile widziana

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • dodatkowe płatne dni wolne przed świętami
  • dojazdy z Gdyni do zakładu i z zakładu do Gdyni - Zakład znajduję się pomiędzy Gdynią, a Żukowem
  • pracę w  nowoczesnym budynku
  • parking pracowniczy
  • szkolenia z obsługi maszyn
  • możliwość zdobycia uprawienie Operatora CNC
  • zarobki na poziomie 4000-5000 netto/mies - wynagrodzenie zależy od doświadczenia, posiadasz duże doświadczenie? Wyślij CV, na pewno się dogadamy w kwestii finansowej!