Operator maszyn CNC
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych typu CNC,
  • kontrola jakościowa wykonanych produktów,
  • przestrzeganie norm BHP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • wykształcenie techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków.
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze CNC,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC – możliwość także przyuczenia.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie uznaniowe,
  • 140 zł do wykorzystania w automacie z napojami i przekąskami,
  • przestronna jadalnia na terenie zakładu oraz parking przy zakładzie,
  • opieka koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bonus 400 zł za polecenie nowego pracownika!

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Operator maszyn Kędzierzyn-Koźle
  • Operator Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584