Operator Maszyn CNC
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa 3 lub 5-osiowych urządzeń CNC sterowanych ręcznie i automatycznie
  • bieżąca kontrola oraz utrzymaniem dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • przeprowadzaniem przeglądów i drobnych napraw zapewniających wysoką jakość produkcji
  • wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z działem kontroli jakości i utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • doświadczenie z materiałami: mdf, sklejka, textolit, drewno, styropian, pom, pasty modelarskie
  • umiejętność przygotowania do pracy i obsługi 5-osiowych maszyn skrawających

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - w okresie pandemii nie redukowaliśmy etatów
  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • po okresie próbnym możliwość otrzymania podwyżki, premii uznaniowych, możliwość nadgodzin 50% i 100%, wypłaty realizowane na czas
  • lokalizacja: Gdańsk Rudniki, ul. Tarcice 6 dojazd autobusem 112, 186 lub 166
  • bezpłatny parking
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 30 minutową przerwę
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł
  • kartę Multisport od 19 zł netto

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy,

Sunreef Venture S.A.

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544