Operator maszyn bez doświadczenia
  • Gogolin
operator maszyn bez doświadczenia
Gogolin, Gogolin, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Poszukuję kandydatów BEZ DOŚWIADCZENIA na stanowisko operator maszyn, który będzie odpowiedzialny za obsługa maszyny służącej do cięcia rolek papieru, układanie i porządkowanie przestrzeni.

Praca w Krapkowicach na 2 zmiany.

Aplikuj już dzisiaj lub wyślij do mnie SMS o treści "maszyna" na numer 725 300 308.

Oczekujemy

  • chęć pracy 2 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie ok. 4700 zł brutto (na początek)
  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • bezpłatne korzystanie z siłowni w Krapkowicach, bezpłatne korzystanie z basenu w Krapkowicach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe i na życie, paczki i dodatki świąteczne
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową

Zadania

  • obsługa maszyny do cięcia papieru
  • układanie i porządkowanie na produkcji

  • Praca Gogolin
  • Operator maszyn Gogolin
  • Operator Gogolin
  • Gogolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567