Operator maszyn
  • Gdańsk
Gdańsk
957-10-72-492
24. 6. 2022
3600
Informacje o stanowisku

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o,

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn (zapraszamy również osoby do przyuczenia)

Miejsce Pracy: Gdańsk-Kowale

Praca od poniedziałku do piątku

Obowiązki:

     - obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, maszyny rotacyjne itp.),

     - monitoring procesu produkcji,

     - wizualna kontrola produktu.

Wymagania

    - chęci do pracy

    - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

    - preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej,

    - gotowość do podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

    - stałe zatrudnienie u rzetelnego pracodawcy- umowa o pracę,

    - bardzo dobre warunki pracy,

    - świetne zaplecze socjalne,

    - świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie do karta multisport, i inne),

    - darmowa kawa, herbata, owoce,

    - szkolenia techniczne związane z wykonywaną pracą.

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym OMS/05/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554