Operator maszyn
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub masz wykształcenie techniczne? A do tego jesteś otwarty/a aby rozwijać się w nowoczesnym parku maszynowym?

Idealnie trafiłeś - mamy dla Ciebie pracę!

Aplikuj lub wyślij smsa na numer z ogłoszenia o treści „MASZYNA”, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Katowice

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca u naszego Klienta, obejrzyj poniższy film:

Oczekujemy

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub wykształcenie techniczne jako np. operator wtryskarek - warunek konieczny

  • książeczki sanepidowskiej - bądź chęci wyrobienia

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym na 3-zmiany (6 dni pracy po 8h, 2 dni wolnego po każdej zmianie)

  • podzielności uwagi

  • sprawności manualnej

  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • miesięczne wynagrodzenie 4500-5750 zł brutto

  • premie kwartalne

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta na umowę o pracę

  • opiekę doświadczonego trenera w okresie wdrożenia

  • możliwość rozwoju - ścieżka kariery

  • program poleceń pracowników - 1500 zł za skuteczne polecenie

  • dofinansowanie do automatów z żywnością

  • owocowe poniedziałki

  • wolne święta kalendarzowe

  • pakiet benefitów ( kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów pracownika, )

Zadania

  • obsługa nowoczesnych maszyn pakujących herbatę

  • kontrola jakości produktu

  • kontrola stanu materiałów produkcyjnych na maszynach

  • drobne regulacje przy wsparciu działu Utrzymania Ruchu

  • obsługa systemów i aplikacji wspomagających kontrolę parametrów maszyn

  • uczestniczysz w procesie przezbrojenia maszyn

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836