Operator maszyn
  • Żywiec
operator maszyn
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Pracuj na produkcji jako operator autoklawu. Mamy dla Ciebie dobrą stawkę godzinową 30,30 zł /h brutto + dodatki, benefity oraz wolne weekendy. Zarób nawet do 6.000 zł brutto miesięcznie. Praca na III zmiany. Nie wymagamy doświadczenia.

Aplikuj online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Stanowisko: operator maszyn
Miejsce pracy: Żywiec

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • kondycji fizycznej (praca stojąca)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, L4, urlopy - jak w zwykłej umowie o pracę)
  • wynagrodzenie podstawowe - 30,30 zł brutto/godzina
  • dodatek nocny 20%, liczony od stawki godzinowej (tj.6,06 zł brutto do każdej godziny pomiędzy 21:50 a 05:50)
  • premię produkcyjną do 250 zł brutto
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • benefity Randstad Plus - możliwość zakupu opieki medycznej i karty sportowej w bardzo korzystnych cenach

Zadania

  • obsługa maszyny wulkanizacyjnej
  • obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.).
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Praca Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210