OPERATOR MASZYN
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Smurfit WestRock
29. 8. 2024

Smurfit Westrock Bialystok – producent opakowań zatrudni osobę na stanowisko:
OPERATORA MASZYN
Zakres zadań:
• obsługa i nadzorowanie maszyn
• przeprowadzenie procesu produkcji
• utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym
Oczekiwania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
• do wyboru lokalizacja pracy (Żółtki lub Zaścianki)
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
• dofinansowanie do świąt/ wakacji/ kart sportowych/ opieki medycznej
CV proszę przesyłać na adres: @
W temacie maila należy wpisać: OPERATOR + wybraną lokalizację (Żółtki lub Zaścianki)

  • Praca Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544