Operator linii produkcyjnej - Belgia - od zaraz!
  • Szczecin
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
29. 8. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – certyfikowana agencja w Polsce KRAZ 23286 oraz w rólestwie Belgii - Vlaamse Gewest pod numerem 2312/U.

Dla klienta, jednego z największych producentów topionego sera w Lokeren, Belgia - szukamy osób do pracy na stanowisko: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Oferujemy:

stawkę 17,21 euro brutto/h - 11,72 euro netto/h,

możliwość pracy w nadgodzinach – płatne 150%,

4-dniowy system pracy – 40 h/tydzień,

polska umowa o pracę, A1, składki emerytalne odprowadzane w Polsce,

zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy,

polskojęzyczny koordynator oraz szybki proces rekrutacyjny.

Twoje zadania:

obsługa maszyn produkujących ser topiony,

czyszczenie maszyny i stanowiska pracy.

Oczekujemy:

dyspozycyjności "od zaraz",

znajomości j. angielskiego,

prawa jazdy kat. B oraz samochodu, którym mógłbyś wyjechać,

mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji spożywczej.

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584