Operator linii produkcyjnej
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
DENSO THERMAL SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • efektywna produkcja wyrobów (montaż klimatyzatorów i chłodnic) zgodnie z wymogami technologiczno – jakościowymi
  • kontrola jakości wykonywanych produktów
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (I, II, III zmiana)
  • sprawność manualna
  • staranność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (Bonusy finansowe, Dodatkowe świadczenia socjalne, Centrum Rekreacji i Kultury, Ubezpieczenie grupowe, Transport do pracy)
  • szkolenia stanowiskowe dostosowane do potrzeb pracowników

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • bonusy finansowe

Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. jest jednym z kilku zakładów produkcyjnych wchodzących w skład Denso Thermal Systems Sp. A., które należy do międzynarodowego holdingu Denso Corporation. Denso Thermal Systems Polska zajmuje się produkcją komponentów samochodowych o wysokim poziomie technologii z przeznaczeniem dla producentów przemysłu samochodowego. Do gamy produktów wytwarzanych w Denso należą m.in. deski rozdzielcze, nagrzewnice i klimatyzatory, komponenty z tworzyw sztucznych, wymienniki ciepła czy moduły front-end.

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233