Operator koparko-ładowarki / kierowca kat C (wywrotka)
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
Jerzy Woźniak
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE MIN. 2 LATA
Firma budowlana z siedzibą w gminie Wiązowna (powiat otwocki) zatrudni:
Doświadczonego operatora na koparko-ładowarkę 80% czasu
(z możliwością rotacji na mini, kołówkę, wywrotkę 20% czas)
prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagane)
Wynagrodzenie:
od 32 zł netto (do ręki) za godzinę
Wymagania:
• Uprawnienia i umiejętności obsługi koparko-ładowarki,
• Prawo jazdy min. kat. B,
• Dyspozycyjność i elastyczność,
• Nastawienie na ścisłą współpracę z innymi operatorami i kierowcami,
• Dokładność, zaangażowanie,
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Doświadczenie w pracy na koparko-ładowarce, podstawowa znajomość branży,
Zakres obowiązków:
• Realizacja wewnętrznych i zewnętrznych zleceń usługowych,
• Dbanie o powierzony sprzęt i wizerunek firmy,
• Zgłaszanie pojawiających się usterek,
• Samodzielne wypełnianie tygodniowych kart pracy,
• Profesjonalna obsługa klientów,
Oferujemy:
• Umowa o pracę (dla chętnych zlecenie),
• Pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty dla chętnych),
• Brak delegacji, początek i koniec dnia pracy w tym samym miejscu,
Kontakt:
Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.
Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem:
501 jeden dziewięć dwa 507

  • Praca Wiązowna
  • Kat Wiązowna
  • Kierowca Wiązowna
  • Operator Wiązowna
  • Operator maszyn Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132