Operator/ka Produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, zajmującego się produkcją foteli samochodowych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku- Operatora/ki produkcji.

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • montaż elementów
  • nadzór nad jakością wytłaczanych detali
  • współpraca z pozostałymi działami

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i odpowiedzialność
  • dokładność i zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność do pracy w systemie na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (składki ZUS i płatny urlop)
  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy (premie do 800zł brutto + bonus na start 200zł brutto przez pierwsze trzy miesiące)
  • dofinansowanie do posiłków
  • szybki proces rekrutacji
  • parking dla pracowników
  • liczne dodatki: kartę sportową, polisę na życie w atrakcyjnych cenach

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584