Operator/ka produkcji/Komorniki/transport
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy,
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie z wymaganiami klientów,
  • praca w systemie 12 - godzinnym: 3 dni pracy, 3 dni wolnego.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • inicjatywa, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: 4300 zł brutto + do 20% premii,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • darmowy transport pracowniczy (z kierunków Krzydlina Mała, Wołów, Lubin, Wilczków),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb,
  • miejsce pracy: Komorniki k/Środy Śląskiej.

  • Praca Środa Śląska
  • Operator Środa Śląska
  • Pracownik produkcji Środa Śląska
  • Operator maszyn Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584