Operator/ka Maszyn Ruda Śląska
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, producenta lekkich konstrukcji aluminiowych, komponentów osłon oraz baterii elektrycznych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku operatora/ki maszyn.

Zadania:

  • Obsługa nowoczesnych maszyn do kucia matrycowego aluminium.
  • Obróbka mechaniczna precyzyjnych elementów.
  • Montaż podzespołów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowego.
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej.
  • Zaangażowania i chęci do nauki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 5100 zł brutto (podstawa + premia).
  • Premie kwartalne jakościowe
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na bezpośrednią umowę po 3 miesiącach pracy.
  • Rozwój zawodowy: profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wsparcie przez opiekuna z agencji.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388