Operator FM - obsługa urządzeń drukujących
  • Dąbrowa górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w obsłudze urządzeń drukujących? Środowisko techniczne nie jest Ci straszne?

Świetnie trafiłeś - mamy dla Ciebie pracę!

Aplikuj lub wyślij smsa na numer z ogłoszenia o treści „DRUK”, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oczekujemy

  • biegłej obsługi komputera (systemu Windows oraz pakietu Office),

  • umiejętności technicznych

  • doświadczenie w pracy w obszarze obsługi urządzeń drukujących

  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6:00 -14:00, 14.00 - 22:00)

  • samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań

  • zaangażowania w pracę, odpowiedzialności i punktualności

  • łatwości nawiązywania kontaktów

  • wysokiej kultury osobistej

mile widziane:

  • kierunkowe wykształcenie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5000 zł brutto

  • pracę w pełnym wymiarze etatu od poniedziałku do piątku

  • pakiet benefitów (kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

Zadania

  • obsługa kilku drukarek wysokonakładowych: uzupełnianie papieru, wymiana części oraz materiałów eksploatacyjnych, usuwanie zacięć, drobne naprawy

  • zarządzanie wydrukami: przygotowywanie, kontrola i druk z autorskiego systemu obsługi druku, rozwiązywanie problemów

  • nadzór nad urządzeniami drukującymi, drukarnią oraz utrzymanie poziomu jakości usług zgodnie z wymaganiami Klienta

  • wsparcie użytkowników w obszarze pozostałych urządzeń drukujących w siedzibie Klienta,

  • monitoring i zarządzanie incydentami serwisowymi

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa hotelowa Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa gastronomii Dąbrowa Górnicza
  • Technik urządzeń sanitarnych Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. obsługi klienta Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392