Operator ekstruzji
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Może marzy Ci się4-dniowy tydzień pracyi 3 dni wolne? To możliwe. Jeśli pracujesz na produkcji, to tutaj czeka na Ciebie oferta do pozazdroszczenia.

Szukamy dosłownie kilku osób, więc aplikuj teraz (zanim zniknie taka okazja). Porozmawiaj z rekruterką izarezerwuj sobie miejsce.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym (dzień - noc - 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracęna pełny etat i długoletnie zatrudnienie
  • wynagrodzenie6200 złbrutto
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • atmosferę opartą na współpracy i imprezy integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta na zajęcia sportowe, bonusy świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci

Zadania

  • obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych
  • zasypywanie maszyn surowcem

  • Praca Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045