Operator ekstruzji | operator uniwersalny lub operator młynka
  • Oleśnica
operator ekstruzji | operator uniwersalny lub operator młynka
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Marzy Ci się 4-dniowy tydzień pracy? To możliwe. Jeśli pracujesz na produkcji, to tutaj czeka na Ciebie oferta do pozazdroszczenia.

Szukamy dosłownie kilku osób, więc aplikuj teraz (zanim zniknie taka okazja!)
Porozmawiaj z rekruterką i zarezerwuj sobie miejsce.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym (4 dni pracy i 3 dni wolne)
  • mile widziane - UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę i długoletnie zatrudnienie
  • wynagrodzenie 6000 - 6700złbrutto
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • 4 dni pracy i 3 dni wolne, wolne długie weekendy (od piątku do niedzieli)
  • super atmosferę w pracy i imprezy integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta na zajęcia sportowe i baseny, zniżki do restauracji i do kina, bony na Święta i paczki

Zadania

  • przezbrajanie maszyny i instalacji dozowania
  • kontrola jakości wyrobu
  • prowadzenie zapisów w dokumentach produkcyjnych
  • współpraca z technikiem w celu zapewnienia jakości produktu
  • zamawianie materiałów potrzebnychdo produkcji
  • wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych

  • Praca Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045