Operator CNC wycinarka plazmowa
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Praca od zaraz

Obowiązki

  • Obsługa maszyny CNC (wycinarka plazmowa, waterjet)
  • Kontrola jakości wykonanego produktu,
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego- wymóg konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność pracy i współdziałania w zespole,
  • Dokładność, rzetelność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę na 1 zmianę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dodatkowych uprawnień.