Operator CNC - umowa francuska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
grh polska
23. 8. 2024

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji części do skrzyni biegów dla branży automotive na terenie Północnej Francji (Metz).
Stanowisko: Operator CNC
Opis stanowiska:
obsługa maszyn linii produkcyjnej (tokarki, frezarki, wyrzynarki)
dobór parametrów i narzędzi do produkcji oraz kontrola jakości wyrobów
W naszej ofercie:
zatrudnienie na podstawie francuskiego prawa pracy
możliwość starania się o francuską emeryturę
wynagrodzenie szacowane: 1800 - 2000 euro netto
zapewnione darmowe dojazdy do pracy
zapewnione jednoosobowe studia w hotelach pracowniczych
długoterminowa współpraca
bonus 10% wpłacany na koniec kontraktu
Oczekujemy od Kandydatów:
doświadczenia w obsłudze maszyn serii CNC
dyspozycyjności do pracy we Francji
Zainteresowanych ofertą zapraszam do przesłania CV :)

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045