Operator CNC - Tokarz
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ASTAR
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa nowoczesnych tokarek CNC.
  • Ustawianie maszyny zgodnie z dokumentacją technologiczną.
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt pomiarowy.
  • Rejestrowanie produkcji w systemie

WYMAGANIA:
  • Minimum zawodowe wykształcenie (preferowana specjalizacja techniczna).
  • Minimum 3 lata w obróbce skrawaniem
  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem oraz rysunku technicznego.
  • Umiejętność ustawiania maszyn CNC (mile widziana znajomość maszyn DMG MORI i systemu Sinumerik).
  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami pomiarowymi.
  • Uczciwoścć, systematyczność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych kwalifikacji.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i maszynami.
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu.
  • Dopłata do karty Multisport i opieki medycznej

Jeśli chcesz pracować z najnowocześniejszymi technologiami i rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie – dołącz do nas!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Tokarz Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045