Operator CNC
  • Słupno
Słupno, Słupno, mazowieckie, Polska
MAT DANIA Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • weryfikacja i bieżąca kontrola jakości wykonanych detali
  • współpraca z Technologami i Utrzymaniem Ruchu
  • udział w przezbrojeniach maszyn
  • raportowanie zmianowe w wewnętrznym systemie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, stan maszyn

Nasze wymagania

  • Na to stanowisko poszukujemy osób, które mają doświadczenie w obsłudze maszyn CNC – tokarek, frezarek i potrafią czytać rysunek techniczny.
  • Jeśli jednak nie pracowałeś/aś do tej pory na podobnym stanowisku, prześlij do nas swoje CV, jesteśmy otwarci na nowe osoby, które chcą się uczyć i rozwijać!

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i stałą pracę
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • pracę w systemie dwu lub trzyzmianowym, 8h dziennie
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy, zależnie od osiąganych wyników
  • parking dla pracowników na terenie firmy
  • przyjazną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych Specjalistów

  • Praca Słupno
  • Operator Słupno
  • Operator maszyn Słupno
  • Słupno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584