Operator CNC
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Abakus Personal GmbH & Co. KG
27. 9. 2024

abakus Personal GmbH & Co KG jest niemiecką agencją pracy z siedzibą w Fuldzie, która od 25 lat działa na niemieckim rynku pracy. Skupiamy się na zleceniach długoterminowych do których poszukujemy fachowców na terenie Polski. Decydując się na kontakt z nami, możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki naszemu doświadczeniu wprowadzimy Państwa bez przeszkód na niemiecki rynek pracy. Obecnie poszukujemy fachowców z zakresu Operator CNC dla naszego klienta w Ratyzbony (niemcy).

Obowiązki

  • obsługa maszyn CNC (bez progarmowania)
  • ustawianie (mocowanie, narzędzia, pkt zerowy)
  • kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych
  • wprowadzanie korekt
  • nadzór procesu produkcyjnego
  • konserwacja maszyn
  • praca w systemie jedno/lub dwuzmianowym

Tego oczekujemy

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2300€-2400 € netto, od 15.00€ Brutto (w zależności od kwalifikacji)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Bezpłatne oraz w pełni wyposażone zakwaterowanie jednoosobowe
  • Zeitkonto wedle uznania pracownika
  • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld, płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne itp)
  • Bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • Opiekę koordynatora polsko języcznego

  • CV należy składać poprzez przycisk aplikuj
  • Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numeru telefonów:
  • Tel. +491754145320 lub 726 330 733

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210