Operator CNC -
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
A.J.RECRUITMENT
14. 7. 2024

Poszukuję operatorów CNC, którzy będą odpowiedzialni za obsługę nowoczesnych maszyn laserowych i CNC, przygotowywanie programów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz monitorowanie procesu produkcji, dbając o najwyższą jakość wykonania.
Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia.
Zadania Na Stanowisku
Obsługa maszyn CNC i laserowych
Przygotowywanie programów CNC
Monitorowanie jakości produkcji
Konserwacja maszyn
Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Znajomość obsługi maszyn CNC
Dokładność i precyzja
Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe / umiejętność obsługi suwnicy
Jeśli nie masz doświadczenia, a chciałbyś rozwijać się jak Operator CNC również podeślij swoje CV. Jesteśmy otwarci na osoby bez doświadczenia.
Oferujemy
Warunki zatrudnienia:
Okres próbny: umowa zlecenie ze stawką 5500 zł brutto
Po okresie próbnym: umowa o pracę podpisywana na okres roku ze stawką 6000 zł brutto
Dalsza perspektywa: Możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony oraz negocjacja stawki
UWAGA! Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie to Twoje wynagrodzenie ustalamy indywidualnie.
Benefity:
Opieka medyczna
Karta sportowa
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie do wczasów i świąt

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941