Operator automatycznej montowarki kotwy rozprężnej
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, podkarpackie, Polska
Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.

Oddział w Łańcucie

lider produkcji wyrobów śrubowych,

w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego,

poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Zadania szczegółowe:

  • obsługa automatycznego urządzenia do montowania kotwy wraz z prowadzeniem przezbrojenia na kolejne asortymenty zgodnie z założeniami jakościowymi,
  • obsługa wózka widłowego (opcjonalnie),
  • pakowanie oraz etykietowanie gotowego wyrobu na palecie,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub zawodowe,
  • wysokie zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletniej tradycji i oddziałach na całym świecie,
  • przeszkolenie i wdrożenie do wykonywanych zadań,
  • benefity pozapłacowe: świadczenia pieniężne z ZFŚS na święta i tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Łańcut
  • Operator Łańcut
  • Operator maszyn Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291