Operator Automatów IS
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatów IS
  • utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
  • odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących
  • stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • znajomość zagadnień mechaniki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zorientowanie na wynik
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę (od zaraz)
  • stały grafik pracy w 3-zmianowym systemie ciągłym (8 godz./dzień)
  • regulaminową premię miesięczną
  • premię kwartalną zależną od frekwencji
  • premię roczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • odzież ochronną i ryczałt za pranie
  • środki ochrony BHP
  • świadczenia z ZFŚS, w tym: dofinansowania do wczasów, talony świąteczne, karty podarunkowe dla dzieci do 18 r. ż., pożyczki mieszkaniowe, zapomogi
  • możliwość wykupienia karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • nagrody z programu poleceń pracowniczych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836