Office Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Nowy Styl
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja do NSG TM Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie budynkiem showroomu firmy
  • obsługa gości i klientów
  • pomoc w organizacji niedużych eventów
  • codzienne wsparcie innych zespołów firmy w zakresie obsługi showroomu

Nasze wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem recepcją
  • odpowiedzialność i komunikatywność
  • dobra organizacja swojego czasu pracy, systematyczność, dbanie o szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w organizacji wydarzeń
  • doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210