Office Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Baselinker
4. 9. 2024

W BaseLinker tworzymy i doskonalimy platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce przewagę nad konkurencją poprzez pełną integrację systemów, automatyzację i optymalizację procesów we wszystkich kanałach sprzedaży.

Do tej pory udało nam się wykonać setki integracji (m.in. Amazon, Allegro, eBay, Etsy, Shopify, WooCommerce, UPS, DHL), a naszymi klientami są największe organizacje e-commerce.

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii, Brazylii, UK, US, Niemczech, w Indiach.

Szukamy osoby z pasją do organizacji i zarządzania, która dołączy do naszego zespołu. Jako Office Coordinator będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie sprawnego funkcjonowania naszego biura. Twoje zadania będą obejmowały zarówno zarządzanie przestrzenią biurową i logistykę, jak i wsparcie administracyjne dla członków zarządu i liderów zespołów.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zakres zadań

Zarządzanie przestrzenią biurową:

  • Dbanie o estetykę i wizerunek firmy
  • Identyfikacja potrzeb biurowych i zamawianie zaopatrzenia

Współpraca z działem IT:

  • utrzymanie infrastruktury technologicznej biura
  • nadzór nad konserwacją i serwisowaniem sprzętu biurowego

Koordynacja kalendarzy:

  • zarządzanie kalendarzami wybranych członków zarządu i liderów zespołów
  • planowanie i koordynacja spotkań biznesowych (wewnętrznych i zewnętrznych)

Organizacja podróży:

  • planowanie i organizacja wyjazdów służbowych (rezerwacja hoteli, lotów)

Administracja:

  • Zarządzanie procesami administracyjnymi
  • Obsługa korespondencji

Oczekiwania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (asystentka zarządu, office manager)
  • bardzo dobra znajomość G-Suite i pakietu MS Office
  • preferowane doświadczenie w firmie konsultingowej lub kancelarii prawnej
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce

Oferujemy

  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • przyjemne, słoneczne biuro w sercu Mokotowa
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • karta Multisport, opieka medyczna Lux Med oraz dostęp do platformy Mindgram to u nas podstawa :)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544