Oczyszczacz odlewów
  • Bielsko-biała
oczyszczacz odlewów
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdu, przeznaczone dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji seryjnej
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie IV-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością dalszej współpracy)
  • pracę w systemie IV-brygadowym, po 8 godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 30,22 zł brutto/godz. + 15% premii regulaminowej + bogaty pakiet premii (m.in. premia wakacyjna i świąteczna, premia absencyjna, dodatek do IV-brygad)
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień (SEP, uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym)
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

Zadania

  • czyszczenie odlewów aluminiowych
  • obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy (szlifierki)
  • znakowanie powierzchni odlewu we wskazanych miejscach
  • układanie odlewów do pojemnika według standardów
  • wypełnianie dokumentacji technicznej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210