Obsługa klienta z j.angielskim/Customer Service with English
  • katowice
Katowice, katowice, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
24. 6. 2022

Obsługa klienta z j.angielskim/Customer Service with EnglishMiejsce pracy: KatowiceRekrutujemy dla

jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie:

osób komunikatywnych i zorientowanych na klienta, mówiących po angielsku, bez większego doświadczenia!

Twój zakres obowiązków
  • telefoniczna obsługa Klienta z USA (tylko przychodzące połączenia)
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych
Wymagania pracodawcy
  • swobodnie komunikujesz się w jęz. angielskim - min. B2
  • masz możliwość podjęcia pracy na pełny etat - 40h tygodniowo lub część etatu - 20-32h tygodniowo w godzinach popołudniowych/nocnych oraz w soboty
  • mieszkasz w Katowicach lub okolicach
Mile widziane
  • podstawowa wiedza na temat nowych technologii (internet/telewizja/telefon)
Pracodawca oferuje
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę nawiązana bezpośrednio z naszym amerykańskim Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie - średnie wynagrodzenie to ok. 5800 zł brutto miesięcznie, dodatkowo premie kwartalne oraz bonusy roczne
  • liczne benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na produkty firmowe, karty lunchowe o wartości 190 zł/mc
  • w pełni płatne, 6-8 tygodniowe wdrożenie do pracy
  • możliwość wykorzystania zdolności językowych w praktyce
  • pracodawca oferuje pakiet relokacyjny w przypadku osób mieszkających poza granicami Polski
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe
  • pakiet relokacyjny

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach The Adecco Group w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez The Adecco Group w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.