OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA KANCELARII/ARCHIWUM
  • poznań
Poznań, poznań, Polska
FallWork
24. 6. 2022

Zakres obowiązków: - archiwizacja dokumentów,- zarządzanie dokumentacją we wskazanym zakresie,- weryfikacja i rejestracja dokumentów archiwalnych,- bieżąca obsługa dokumentów,- rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie ewidencji,- wspomaganie funkcjonowania biura,- obsługa programów komputerowych,- inne prace związane z codzienną działalnością biura i współpraca z innymi działami firmy. Wymagania: - wykształcenie minimum średnie,- znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,- wysoka kultura osobista,- dobra organizacja pracy, dokładność,- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: - stawka godzinowa w wysokości 19,70 zł brutto,- umowa zlecenie,- praca stacjonarna w siedzibie biura,- 8 godzinny dzień pracy od 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00,- niezbędne narzędzia pracy,- szkolenia oraz możliwość nauki od fachowców z branży,- benefity pracownicze (prywatne ubezpieczenie, karty Multisport itp.)

Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

61 238
18 587