Oператор-программист ЧПУ (лазера, листогиба гидравлического) (м/ж) / Operator CNC (lasera, prasy krawędziowej) (m/k)
  • Słubice
Słubice, Słubice, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Металлургическая компания производит детали для сельскохозяйственной техники, двери для вилочных погрузчиков, шасси для электрических тележек или компоненты автоматизированных складских систем.

Обязанности:

  • изготовление деталей согласно технологиям,
  • контрольные замеры деталей,
  • обслуживание и управление станков,
  • работа согласно чертежам и документации.

Obowiązki:

  • produkcja detali zgodnie z technologią produkcji,
  • pomiary kontrolne części,
  • serwis i obsługa pras, maszyn CNC, laserów, robotów spawalniczych,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym i dokumentacją.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе в 3 смены,
  • приветствуется опыт в работе со следующими элементами: станкы ЧПУ или лазер (2D Trumpf) или сварочного робота (CLOOS) или гидравлических прессов/ листогиба гидравлического (LVD, Amada, TruBand, Promecan, Colly) или фрезерных станков и обрабатывающих центров (DMG MORI, Norte, Chiron, Auerbah),
  • знание польского языка на коммуникативном уровне,
  • чтение технических чертежей,
  • образование в данном направлениие.

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z następującymi maszynami: maszyny CNC, laser (2D Trumpf) lub prasy hydrauliczne (LVD, Amada, TruBand, Promecan, Colly) lub robot spawalniczy (CLOOS) lub frezarki i centra obróbcze (DMG MORI, Norte, Chiron, Auerbah),
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie w danym kierunku.

Мы предлагаем:

  • привлекательная заработная плата (в зависимости от опыта работы и умения использования вышеупомянутых устройств и станков) + премиальная система (после 3-х месяцев работы) + надчасы оплачиваются: + 50% за работу в течение недели, +100% за работу в выходные дни, надбавка +20% за работу в ночное время,
  • официальное трудоустройство, согласно польскому законодательству (umowa o pracę),
  • медицинское страхование,
  • поддержка при переезде: предоставление жилья на срок 3 месяцев,
  • дофинансирование к проезду,
  • корпоративы, встречи,
  • групповое страхование,
  • гарантию выплаты заработной платы.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od doświadczenia i umiejętności pracy na ww. maszynach) + system premiowy (po okresie próbnym 3 miesiące) + możliwe nadgodziny: +50% za pracę w ciągu tygodnia, +100% za pracę w weekendy, dodatek +20% za pracę w godzinach nocnych,
  • zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wsparcie w relokacji: bezpłatne zakwaterowanie przez okres 3 miesięcy,
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy,
  • imprezy firmowe, spotkania,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia.

Дополнительная информация:

  • oбязательно требуется резюме на польском языке.

Dodatkowa informacja:

  • wymagane jest CV w języku polskim.