Niemiecka Firma zatrudni kierowców kat. C+E. Bez pośredników
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
VAO Logistik GmbH
30. 9. 2024

Niemiecka Firma zatrudni kierowcow kat. C+E. Bez posrednikow, niemieckie warunki.

Obowiązki

  • Kierowanie samochodem Ciezarowym
  • Komunikacja z Dispo

Wymagania

  • Milewidziane uprawnienia ADR
  • Umiejetnosc pracy w zespole
  • Punktualnosc
  • Kultura osobista

Oferujemy

  • Umowe o prace na niemieckich warurkach
  • Elastyczny system pracy
  • Terminowa wyplata wynagrodzenia
  • Mozliwosc porozumiewania sie z Dispo w jezyku polskim
  • Mozliwosc wyboru jednej z czerech baz na terenie Niemiec.

  • Wiecej informacji pod tel.: 004956059488703 lub Mail

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Kat Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132