NIEMCY PRACA- Pracownik do demontażu / rozbiórki samochodówy
  • Kąty Wrocławskie
Szczecin, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
firma
1. 8. 2024

Niemiecka stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej zatrudni pracownika na stanowisko:
Stanowisko: Pracownik do demontażu / rozbiórki samochodów
Miejsce pracy: 85716 Unterschleißheim, Niemcy
Zadania:
• Demontaż pojazdów samochodowych,
• Demontaż szerokiej gamy komponentów w zależności od wymagań (np. wnętrze, drzwi, podwozie, silnik, pakiet chłodnicy),
• Pakowanie zdemontowanych części do wysyłki,
• Potwierdzanie zdemontowanych komponentów w systemie klienta.
Wymagania:
• Doświadczenie w demontażu samochodów,
• Umiejętności manualne i techniczne,
• Znajomość obsługi komputera,
• Umiejętność samodzielnego działania,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym komunikatywnym.
Gwarantujemy:
• Niemiecką bezpośrednią umowę o pracę,
• Dodatek do pracy po godzinie 22:00,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
• Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „AUTA” – na pewno oddzwonię!
KRAZ 13 471

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836