Nauczyciel wspierający dzieci z autyzmem
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Przedszkole Niepubliczne Hobbit ww Legnicy
29. 8. 2024

Przedszkole Niepubliczne Hobbit zatrudni nauczyciela wspierającego dzieci z autyzmem:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-wymiar czasu pracy 5 godzin dziennie
- elastyczny czas pracy,
- współpracę ze specjalistami
- przyjazny zespół,
- pełne wyposażenie dydaktyczno – sprzętowe,
- kompleksowe wsparcie na etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy.
Twój zakres obowiązków:
- wsparcie pracy nauczyciela wychowawcy,
- opieka nad grupą dzieci,
- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
- współpraca z rodzicami,
- aktywna współpraca z zespołem.
- praca indywidualna z dzieckiem, ze spektrum autyzmu
Nasze wymagania:
- ukończone studia z zakresu pedagogiki,
- ciekawe pasje,
- umiejętność pracy z dziećmi, empatia,
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV). @ telefon 697661252

  • Praca Legnica
  • Nauczyciel Legnica
  • Nauczyciel akademicki Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567