Nauczyciel świetlicy / wspomagający
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Victoria Center Primary School
12. 9. 2024

Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL poszukuje: Nauczyciela świetlicy/wspomagającego.
Zakres obowiązków:
- Organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów
- Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki nad uczniami przebywającymi w świetlicy
- Wspieranie uczniów w odrabianiu zadań domowych i rozwijaniu zainteresowań
- Współpraca z rodzicami, nauczycielami oraz innymi pracownikami szkoły w celu zapewnienia wsparcia edukacyjnego uczniom
Wymagania:
- Wykształcenie pedagogiczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą
- Umiejętność organizowania zajęć i zabaw edukacyjnych
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Cierpliwość i empatia w relacjach z dziećmi
Oferujemy:
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub mniejszym (do uzgodnienia)
- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUXMED
- Rozwój zawodowy, szkolenia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów
- Komfortową pracę w kameralnych klasach, z nowoczesnym wyposażeniem
- Przyjazną atmosferę
- Benefity pracownicze (m.in. dodatkowe dni wolne)
Miejsce pracy: Wrząsowice, 300 m od południowej granicy z Krakowem (komunikacja miejska).

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567