Nauczyciel języka angielskiego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne ARKA
5. 9. 2024

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "ARKA" na warszawskim Mokotowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Wymagania:
• wykształcenie,
• certyfikaty językowe,
• doświadczenie.
Obowiązki:
• prowadzenie zajęć z języka angielskiego,
• organizowanie zajęć i zabaw z dziećmi w ramach nauczania języka,
• współpraca z wychowawcami grup,
• kreatywne podejście do zajęć,
• rzetelność, sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę zlecenie (ilość godzin oraz godziny pracy do ustalenia),
• elastyczny grafik,
• przyjazną atmosferę w pracy.
Dołącz do naszego zespołu i stwórz wyjątkową przestrzeń nauki dla naszych podopiecznych.
Zachęcam do składania CV lub kontakt telefoniczny: 696 687 095.

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836