Nauczyciel języka angielskiego
  • Warszawa, Praga-Południe
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Międzynarodowa szkoła podstawowa zlokalizowana na Pradze Południe w Warszawie.

Opis stanowiska
  • praca jako nauczyciel języka angielskiego (gramatyka oraz przygotowanie do konkursów przedmiotowych),
  • przygotowanie indywidualnych ewaluacji postępów ucznia,
  • współpraca z  pozostałymi nauczycielami danej klasy,
  • udział w tygodniowych i miesięcznych radach zespołu.

Wymagania
  • kwalifikacje do nauczania języka angielskiego,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela w szkole podstawowej lub liceum,
  • umiejętnośź pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będą dotychczasowe osiągnięcia w przygotowaniu uczniów do konkursów językowych.

Oferujemy
  • pół etatu liczone jako 9,5 h dydaktycznych i 3h spotkań merytorycznych – wtorki i środy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych,
  • pracę w międzynarodowym zespole, umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia (7000-8000 brutto).

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836