Nauczyciel języka angielskiego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
13. 9. 2024

Poszukiwany nauczyciel języka angielskiego do przedszkola Have Fun!Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w przedszkolu. Jeśli masz doświadczenie w pracy z najmłodszymi i pasję do nauczania, to oferta właśnie dla Ciebie!

Obowiązki

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w formie zabaw i interaktywnych aktywności
  • Wspieranie dzieci w nauce podstaw języka angielskiego poprzez śpiew, zabawy ruchowe i ćwiczenia grupowe
  • Monitorowanie postępów dzieci i dostosowywanie metod nauczania do ich potrzeb
  • Współpraca z rodzicami oraz innymi nauczycielami w celu wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci
  • Dbanie o przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo podczas zajęć

Wymagania

  • - Biegła znajomość języka angielskiego
  • - Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • - Cierpliwość, kreatywność i zaangażowanie
  • - Mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub kursy związane z edukacją

Oferujemy

  • - Przyjazne środowisko pracy
  • - Elastyczne godziny
  • - Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567