Nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
DYREKTOR
2. 3. 2024

Niepubliczne Przedszkole "Radosna Wyspa" zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Praca w wymiarze 6h dziennie, w systemie zmianowym, w godzinach 7:00-17:00.
Zakres obowiązków:
-Zapewnienie opieki oraz pielęgnacji Dzieciom
-Realizowanie podstawy programowej MEN
-Uzupełnienie dokumentacji przedszkolnej zgodnie z wytycznymi MEN
-Kontakt z rodzicami
-Monitorowanie postępów dzieci i cykliczne spotkania z rodzicami dotyczące sukcesów dzieci w nauce
Nasze wymagania:
-kwalifikacje pedagogiczne (warunek konieczny)
-mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-koleżeńską atmosferę w pracy
-możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce
-wsparcie dydaktyczno-merytoryczne
-pracę w małych grupach
Zapraszamy do aplikowania! :)

  • Praca Sosnowiec
  • Nauczyciel Sosnowiec
  • Nauczyciel akademicki Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871