Narzędziowiec - Chojnów
  • Chojnów
Chojnów, Chojnów, Dolnośląskie, Polska
BMC Poland sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BMC Poland sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
NARZĘDZIOWIEC
Lokalizacja: Chojnów
System pracy: 2-zmianowy
Podstawowe obowiązki:
- dokonywanie przezbrojeń i ustawień narzędzi w maszynie,
- utrzymanie w ruchu narzędzi do wykrawania i tłoczenia,
- nadzór na częściami zamiennymi i stanem magazynu,
- prowadzenie dokumentacji dot. narzędzi,
- współpraca z działami produkcji, kontroli jakości.
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi szlifierki magnetycznej
- umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, narzędziami pomiarowymi,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy,
- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
- dokładność , cierpliwość, przywiązywanie wagi do detali,
Oferujemy:
- stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój w strukturach Firmy.
Podejmij wyzwanie!