Mycie okien praca dodatkowa 30 zł brutto Gdańsk Śródmieście
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do mycia okien w biurach.

Stanowisko: Mycie okien

Miejsce pracy : Gdańsk , ul. Augustyńskiego, Okopowa, Równa

Stawka : 30 zł brutto

Napisz SMS: „Mycie okien”, a zadzwonimy do Ciebie!

Rozpoczęcie pracy od  01.10.2024r.

Oferujemy :

- prace w godz.:  8.00-15.00 lub 15:00-20:00, Pon.-Pt.

- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji;

Wymagania

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- zwinność, sprawność fizyczna;

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,

- umiejętność organizacji czasu pracy;

Zadzwoń: 660 752 520

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536