Murarz
  • Ruda Śląska
Murarz
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Prof-Mur Volodymyr Antosiuk
16. 10. 2024

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy dążą do doskonałości i zadowolenia klienta.Obecnie poszukujemy doświadczonego Murarza, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu.

Murarz

Obowiązki

  • Wykonywanie różnorodnych prac murarskich, w tym murowanie, układanie bloków, prace kamieniarskie i wykańczanie betonu.
  • Przygotowywanie i układanie cegieł, kamieni lub podobnych materiałów w celu budowy lub naprawy ścian, fundamentów i innych konstrukcji.
  • Mieszanie zaprawy, cementu i innych materiałów w określonych proporcjach.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum rok
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Praca zarówno w zespole jak i samodzielnie
  • Doświadczenie jako murarz

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stawka 40 zł za każdy metr kwadratowy
  • Służbowe mieszkanie na terenie Katowic

  • Praca Ruda Śląska
  • Murarz Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662