Montuj z Nami na produkcji - 2 zmiany/ OD ZARAZ!
  • Strzelce Opolskie,Zimna Wódka
śląskie, Strzelce Opolskie,Zimna Wódka, śląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu w obszarze produkcji już dziś!

Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy Cię, abyś był gotowy do codziennych obowiązków

Aplikuj TERAZ lub zadzwoń pod nr.: 5-0-0-4-6-5- 1-3-2

Oferujemy:

  • współpraca natychmiastowa
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • stawkę godzinową, dodatki zmianowe soboty +50%
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego, składki ZUS)
  • kartę Multisport, zaliczki już po 2 miesiącach współpracy
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • formalności wygodnie i szybko w telefonie
  • program stypendialny do 20 000 zł, szczegóły na exactfuture.pl

Czekamy na Ciebie już dziś!

Z racji specyfiki oferta kierowana do Panów.

Wymagania

Zajmiesz się:

  • pracą montażową przy produkcji wytłumiaczy drgań (branża motoryzacyjna)
  • obsługą maszyn

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836