Monter Zabudowy
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Rekrutujemy dla

Jako agencja AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta poszukujemy pracowników do firmy zajmującej się zabudową ambulansów. Pracodawca stawia na jakość i rzetelność wykonanej pracy. Cały zespół jest odpowiedzialny za pracę począwszy od wszelkiej elektroniki po pas bezpieczeństwa.

Praca ta jest doceniana dlatego sięga nie tylko do naszego kraju ale również do krajów Europy a nawet dalej.

Stanowisko: Monter Zabudowy

Miejsce wykonywania pracy: Ostaszewo k. Torunia

Twój zakres obowiązków

  • montaż wnętrza ambulansu
  • montaż złożonych mebli medycznych
  • dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • drobne prace majsterkowe

Wymagania pracodawcy

  • zdolności manualne ( majsterkowicze! – to praca dla Was!)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • znajomość obsługi elektronarzędzi typu wkrętarka

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie miesięczne od 3 500 zł brutto + premie
  • dwie zmiany
  • premie uzależnione nie tylko od Twojej frekwencji ale też od świąt
  • narzędzia do pracy
  • satysfakcję z pracy! Pojazdy, które razem stworzymy będą ratować ludzi!

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.