Monter wagonów kolejowych
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż części, podzespołów, zespołów elektromechanicznych i elektrycznych,
  • montaż komponentów zgodnie z instrukcją montażową,
  • przestrzeganie norm jakościowych podczas montażu.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi: szlifierka, polerka, wkrętak, nitownica, klucz dynamometryczny - warunek konieczny!,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • dokładność i sumienność,
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest wymagane).

To oferujemy

  • stawkę na start 33 zł/h brutto,
  • podwyżkę w drugim miesiącu pracy do 36 zł/h brutto,
  • opiekę Koordynatora,
  • bonus do 400 zł za polecenie znajomego do pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, obecne zmiany na zakładzie: 6-14/14-22/22-6.

  • Praca Bytom
  • Monter Bytom Odrzański
  • Monter Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246