Monter / Telemonter (Bydgoszcz)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Sprint S.A.
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
prace przy budowie kanalizacji teletechnicznych
układanie telekomunikacyjnych linii kablowych
montaż szafek telekomunikacyjnych
montaż tras kablowych w obiektach (koryta, rury PCV)
układanie wewnątrz budynkowej instalacji kablowej
praca lokalnie lub w delegacji
system pracy od poniedziałku do piątku jednozmianowy
Nasze wymagania
zaangażowanie do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
dyspozycyjność
umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny
Szukamy pracowników gotowych do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. W Sprint przekażemy Tobie wiedzę, zapewnimy pełne wsparcie, niezbędne szkolenia i narzędzia pracy.
To oferujemy
umowę o pracę i stabilne, długoterminowe zatrudnienie
wynagrodzenie na czas i dodatkowe premie
organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery – płaska struktura, wiele okazji do integracji
wsparcie w rozwoju zawodowym – zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia
finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
2 dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego Nie wymagamy CV, wyślij do nas sms 608 611 572
Klauzula RODO

  • Praca Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406