Monter - Ślusarz konstrukcji stalowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BPBP SA
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych według planów technicznych i dokumentacji.
  • Przygotowanie materiałów i narzędzi do montażu.
  • Wykonywanie obróbki mechanicznej elementów konstrukcji stalowych (cięcie, wiercenie, gwintowanie).
  • Pomiar i kontrola jakości wykonanych prac.
  • Przestrzeganie norm i przepisów BHP.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu montażowego.
  • Raportowanie przebiegu prac i zgłaszanie ewentualnych problemów.
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy oraz dbanie o narzędzia i maszyny monter-służące do realizacji zadań.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych – mile widziane.
  • Znajomość rysunków technicznych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich.
  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Pakiet opieki zdrowotnej.
  • Kartę active sport.
  • Pakiet socjalny (min. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.).
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346