Monter pojazdów ->Sady->5700 zł brutto / m-c
  • Poznań
monter pojazdów ->Sady->5700 zł brutto / m-c
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie jako mechanik samochodowy?
Chcesz pracować w firmie, która jest producentem samochodów ciężarowych, autobusów i jest liderem w swojej branży?
Świetnie się składa!
Zapoznaj się z ofertą, aplikuj, a my oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.
Lokalizacja miejsca pracy: Sady (k. Poznania)
Oferujemy:
*umowę o pracę tymczasową
*atrakcyjne wynagrodzenie 5700 zł/brutto
*premie (do 6% od podstawy, uzależnione m.in od frekwencji i wydajności)
*pracę w systemie 1- zmianowym (6:00-14:00)
*pracę blisko Poznania (Sady) - łatwy i szybki dojazd samochodem + parking przy zakładzie
*szeroki zakres benefitów pozapłacowych (m.in karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
Zadania:
*montaż pojazdów samochodowych
*obsługa elektronarzędzi
Oczekujemy:
*doświadczenia (np. jako mechanik samochodowy lub podobne)
*umiejętności obsługi elektronarzędzi
*umiejętności pracy w grupie
*chęci podjęcia pracy na dłuższy okres
*prawo jazdy kat. C (mile widziane)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Poznań
  • Monter Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567