Monter podłóg winylowych, linoleum, wykładzin Norwegia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
CLOCKWORK BEMANNING AS
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- Układanie podłóg winylowych, z linoleum, wykładzin
- Spawanie wykładzin na gorąco
Nasze wymagania
- Doświadczenie w układaniu podłóg z jednego z wymienionych wyżej materiałów
- Doświadczenie w stosowaniu narzędzi do zgrzewania krawędzi na gorąco
- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnym
Mile widziane
- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii
- Prawo jazdy kategorii B
- Załączenie referencji od poprzednich pracodawców
- Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy)
To oferujemy
- Zatrudnienie przez norweską agencję pracy
- Umowa na norweskich warunkach
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (od 260 NOK/godz.)
- Praca w pięknym mieście na północy Norwegii,
- Zapewniamy odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia
- Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Pomoc polskich koordynatorów
Clockwork Bemanning AS
Agencja zatrudnienia CLOCKWORK BEMANNING AS oferuje pracę stałą lub tymczasową na terenie całej Norwegii w wielu zawodach branży budowlanej. Poszukujemy m.in. murarzy, szpachlarzy, cieśli konstrukcyjnych, dekarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, malarzy, płytkarzy/glazurników, elektryków, hydraulików, spawaczy, operatorów dźwigów oraz koparek, monterów wentylacji, kamieniarzy, monterów rusztowań i ocieplenia.
Jeśli niniejsze ogłoszenie nie odpowiada Twoim kompetencjom możesz mimo to przesłać nam swoje CV i w treści wiadomości napisać, w jakim zawodzie szukasz pracy. Liczna baza klientów daje wiele możliwości dopasowania odpowiedniej oferty. Zapraszamy do aplikowania.

  • Praca Gdańsk
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Monter gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648