Monter maszyn i urządzeń przemysłowych
  • kujawsko-pomorskie
kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska
Energo-Remont Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Informacje

 Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie i zdobyć nowe doświadczenie?

Jeśli tak - dołącz do Naszego zespołu!

Firma Energo-Remont Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska

Praca w delegacji na terenie całej Polski i za granicą.

Wymagania
  • gotowości do podjęcia pracy w delegacji na terenie kraju i za granicą,
  • zaangażowania, pracowitości i uczciwości,
  • wykształcenie: preferowane zawodowe,
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania doświadczenia

Mile widziane (niewymagane):

  • doświadczenie,
  • umiejętność spawania
  • uprawnienia na obsługę sprzętu i urządzeń,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy
  • stałą umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • możliwość realizowania ciekawych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • tworzenie własnej grupy (brygady)